sinema sitesi

PAYLAŞ

PAYLAŞ

BİLİM:Gözün Evrimi: Göz Aşama Aşama Nasıl Oluştu?

[postlink] http://www.solkanal.com/2010/11/bilimgozun-evrimi-goz-asama-asama-nasl.html [/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=45ZTLdO2pxQendofvid [starttext]

Evrim Teroisi karşıtlarının, en sık öne sürdükleri argüman gözle ilgilidir. Onlara göre göz, mükemmel bir şekilde oluşmuştur ve bir parçası dahi eksik olsa işlevsiz kalacaktır. Ancak bilim, gözün doğal seçilim sonucu bir öncekinden daha iyi gören basit organlardan geliştiğini ortaya koyuyor.

National Geographic'in Was Darwin Wrong? (Darwin Yanılıyor muydu?) adlı belgeselinden alınmıştır.

[endtext]

1 yorum:

Adsız dedi ki...

öncelikle şunu cevaplamak gerekir evrim görmek gibi bir şeyi neredeb bilmişte oluşmasını istemiş? nasıl şuursuzca görme mekanizması geliştirmiş. Bu kadar basit değil hatta yapılması imkansız bir tasarım. Ama sorulara cevap verilmez ise teori inancı azalacak öyle değilmi???

Yorum Gönder

Yorumunuzla solkanal.com'a katkıda bulnduğunuz için teşekkür ederiz.

SOL KANAL FACEBOOK'TA

TAKİPÇİLERİMİZ

SolKanal'ı Email ile takip et

ARŞİV

 
DOSTÇA BİR ANIMSATMA: Bir avuç solcu sanatçı her türlü maddi zorluk ve baskılara rağmen sanatsal üretim yapmaya çalışıyor. Maddi durumunuz uygun ise filmleri, müzikleri internetten izlemeyiniz. Korsan ürün kullanmayınız. YASAL UYARI Bu sitede yeralan videolar Youtube.com sitesinde barındırılıp yayınlanmaktadır. Solkanal.com seçtiği videolara link vermektedir. Videoların telif hakkı ile ilgili yasal sorumluluk youtube.com'a aittir. Yine de telif hakkı size ait olan bir videoyu kaldırmamızı isterseniz solkanal@solkanal.com adresine mail.atınız *** This site does not store any files on its server.We only index and link to content provided by other sites.If you have any doubts about legality of content or you have another suspicions, feel free to contact us HERE - Thank you.