sinema sitesi

PAYLAŞ

PAYLAŞ

AHMET KAYA BELGESELİ: UÇURTMAM TELLERE TAKILDI

[postlink] http://www.solkanal.com/2012/12/ahmet-kaya-belgeseli.html [/postlink]
http://www.youtube.com/watch?v=7LWQVr5irywendofvid [starttext] Ahmet Kaya’nın ölümünün 10. yılında gösterimi yapılan Uçurtmam Tellere Takıldı belgeseli Ahmet Kaya'nın Paris'te noktalanan yaşam serüvenini anlatıyor.
Yönetmen Ümit Kıvanç "Uçurtmam Tellere Takıldı belgeseli iki soruya cevap veriyor. Birincisi Ahmet Kaya kimdir? İkincisi ise biz bu adama ne yaptık?" diyerek belgeselin içeriğini açıklıyor. Uçurtmam tellere takildi (2010) Rating: 8.6 / 10 from 21 users Yayınlanma Tarihi: Ülke: Turkey Süre: 64 min Tür: Documentary, Biography, Music Yönetmen: Ümit Kivanç Yazar: Oyuncular: Ahmet Kaya Slogan: ... and what did we do to him? Konu-Özet: Ahmet Kaya belgeseli. Ya da "biz bu adama ne yaptık?" hikâyesi.[endtext]

1 yorum:

Ali Emre Ali Emree dedi ki...

cok guzel bir sarkı da hikayesi yok

Yorum Gönder

Yorumunuzla solkanal.com'a katkıda bulnduğunuz için teşekkür ederiz.

SOL KANAL FACEBOOK'TA

TAKİPÇİLERİMİZ

SolKanal'ı Email ile takip et

ARŞİV

 
DOSTÇA BİR ANIMSATMA: Bir avuç solcu sanatçı her türlü maddi zorluk ve baskılara rağmen sanatsal üretim yapmaya çalışıyor. Maddi durumunuz uygun ise filmleri, müzikleri internetten izlemeyiniz. Korsan ürün kullanmayınız. YASAL UYARI Bu sitede yeralan videolar Youtube.com sitesinde barındırılıp yayınlanmaktadır. Solkanal.com seçtiği videolara link vermektedir. Videoların telif hakkı ile ilgili yasal sorumluluk youtube.com'a aittir. Yine de telif hakkı size ait olan bir videoyu kaldırmamızı isterseniz solkanal@solkanal.com adresine mail.atınız *** This site does not store any files on its server.We only index and link to content provided by other sites.If you have any doubts about legality of content or you have another suspicions, feel free to contact us HERE - Thank you.