sinema sitesi

PAYLAŞ

PAYLAŞ

POLİTİK KOMEDİ: KANADA SALAMI- TAMAMINI İZLE

[postlink] http://www.solkanal.com/2012/12/politik-komedi-kanada-salami-tamamini.html [/postlink]
http://www.youtube.com/watch?v=4jf8Bt4gD9Yendofvid [starttext]
TAMAMINI İZLE
Michal Moore'un yönettiği filmin tamamını izleyebilirsiniz.

Kanada Salamı

 Konu-Özet: Amerikan ekonomisi pek parlak durumda değildir,dolayısı ile Amerikan Başkanı'nın itibarı da günden güne azalmaktadır. Başkanın yeniden popüler olabilmesi için bir savaşa ihtiyacı vardır.Artık soğuk savaş sona erdiği ve Sovyetler Birliği gibi bir düşmanın kalmadığı gözönüne alınınca uyduruk bir bahane yaratılarak Kanada 'ya savaş açmaya karar verilir.Tabii öncelikle kamuoyu oluşturmak için Kanada ve Kanadalılara karşı büyük bir propaganda kampanyası başlatılır.Sınır kasabası 'Niagara Falls' 'ın şerifi Bud B. Boomer (John Candy) da bu kampanyayı fazlaca ciddiye alarak çevresindekileri örgütleyip Kanada'nın başkenti zannettikleri Toronto 'ya sefer düzenleyince işler çığırından çıkar.

 Yayınlanma Tarihi: 22 September 1995 (USA) Ülke: USA Süre: 91 min Tür: Comedy Yönetmen: Michael Moore Yazar: Michael Moore Oyuncular: John Candy, Alan Alda, Rhea Perlman, Kevin Pollak, Rip Torn, Kevin J. O'Connor, Bill Nunn, G.D. Spradlin, Steven Wright, James Belushi, Brad Sullivan, Stanley Anderson, Richard Council, Wallace Shawn, Michael Copeman Rating: 5.8 / 10 from 10,541 users Slogan: Help America fight the Canadians Dil: [endtext]

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzla solkanal.com'a katkıda bulnduğunuz için teşekkür ederiz.

SOL KANAL FACEBOOK'TA

TAKİPÇİLERİMİZ

SolKanal'ı Email ile takip et

ARŞİV

 
DOSTÇA BİR ANIMSATMA: Bir avuç solcu sanatçı her türlü maddi zorluk ve baskılara rağmen sanatsal üretim yapmaya çalışıyor. Maddi durumunuz uygun ise filmleri, müzikleri internetten izlemeyiniz. Korsan ürün kullanmayınız. YASAL UYARI Bu sitede yeralan videolar Youtube.com sitesinde barındırılıp yayınlanmaktadır. Solkanal.com seçtiği videolara link vermektedir. Videoların telif hakkı ile ilgili yasal sorumluluk youtube.com'a aittir. Yine de telif hakkı size ait olan bir videoyu kaldırmamızı isterseniz solkanal@solkanal.com adresine mail.atınız *** This site does not store any files on its server.We only index and link to content provided by other sites.If you have any doubts about legality of content or you have another suspicions, feel free to contact us HERE - Thank you.