sinema sitesi

PAYLAŞ

PAYLAŞ

SİNEMA: BENİM ADIM JOE

[postlink] http://www.solkanal.com/2012/12/sinema-benim-adim-joe.html [/postlink]
http://www.youtube.com/watch?v=YIu-KtbJpfEendofvid [starttext]

Benim Adım Joe / My Name Is Joe(1998)

Konu: Glasgow’un fakir mahallelerinden birinde oturan Joe, hayatını geçici işlerle kazanmakta ve bir yandan da bir futbol takımını çalıştırmaktadır. Takımdaki oyunculardan birisinin, mahallenin mafyatik tiplerinden birine yüklü bir borcu vardır. Karısı uyuşturucu bağımlısı olan Liam’a yardım etmek Joe’ya düşecektir. Kendisi de bin türlü belaya bulaşmış olan Joe, sosyal görevli Sarah ile aşk yaşamaya başlar ve ikisi birlikte Liam ve ailesine yardım etmenin yollarını bulmaya çalışırlar.
Yayınlanma Tarihi:22 January 1999 (Turkey)
Ülke:Spain, Italy, France, UK, Germany
Süre:105 min
Tür:Drama, Romance
Yönetmen:Ken Loach
Yazar:Paul Laverty
Oyuncular:Peter Mullan, Louise Goodall, Gary Lewis, Lorraine McIntosh, David McKay, Anne-Marie Kennedy, Scott Hannah, David Peacock, Gordon McMurray, James McHendry, Paul Clark, Stephen McCole, Simon Macallum, Paul Gillan, Stephen Docherty
Rating:7.4 / 10 from 4,393 users
[endtext]

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzla solkanal.com'a katkıda bulnduğunuz için teşekkür ederiz.

SOL KANAL FACEBOOK'TA

TAKİPÇİLERİMİZ

SolKanal'ı Email ile takip et

ARŞİV

 
DOSTÇA BİR ANIMSATMA: Bir avuç solcu sanatçı her türlü maddi zorluk ve baskılara rağmen sanatsal üretim yapmaya çalışıyor. Maddi durumunuz uygun ise filmleri, müzikleri internetten izlemeyiniz. Korsan ürün kullanmayınız. YASAL UYARI Bu sitede yeralan videolar Youtube.com sitesinde barındırılıp yayınlanmaktadır. Solkanal.com seçtiği videolara link vermektedir. Videoların telif hakkı ile ilgili yasal sorumluluk youtube.com'a aittir. Yine de telif hakkı size ait olan bir videoyu kaldırmamızı isterseniz solkanal@solkanal.com adresine mail.atınız *** This site does not store any files on its server.We only index and link to content provided by other sites.If you have any doubts about legality of content or you have another suspicions, feel free to contact us HERE - Thank you.