sinema sitesi

PAYLAŞ

PAYLAŞ

SİNEMA: ÖN CEPHE

[postlink] http://www.solkanal.com/2012/12/sinema-on-cephe.html [/postlink]
http://www.youtube.com/watch?v=GHyCquzsrg0endofvid [starttext]

Ön Cephe 
La Prima Linea
The Front Line (2009)

 Konu:İtalyan yakın tarihindeki Ön Cephe isimli örgütün hikayesini anlatıyor... Hapishanede cezasını çeken bir adam, geçmişte yaptığı hataları düşünmeye başlar. Bu hatırlamalar, yakın tarihteki politik örgütlerin operasyonlarını da gözler önüne serer

 Yayınlanma Tarihi: 20 November 2009 (Italy) Ülke: Italy, Belgium, UK, France Süre: 100 min Tür: Biography, Crime, Drama Yönetmen: Renato De Maria Yazar: Sergio Segio, Renato De Maria Oyuncular: Riccardo Scamarcio, Giovanna Mezzogiorno, Fabrizio Rongione, Dario Aita, Michele Alhaique, Jacopo Maria Bicocchi, Piero Cardano, Claudia Coli, Francesca Cuttica, Rating: 6.2 / 10 from 293 users Slogan: Dil: 
[endtext]

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzla solkanal.com'a katkıda bulnduğunuz için teşekkür ederiz.

SOL KANAL FACEBOOK'TA

TAKİPÇİLERİMİZ

SolKanal'ı Email ile takip et

ARŞİV

 
DOSTÇA BİR ANIMSATMA: Bir avuç solcu sanatçı her türlü maddi zorluk ve baskılara rağmen sanatsal üretim yapmaya çalışıyor. Maddi durumunuz uygun ise filmleri, müzikleri internetten izlemeyiniz. Korsan ürün kullanmayınız. YASAL UYARI Bu sitede yeralan videolar Youtube.com sitesinde barındırılıp yayınlanmaktadır. Solkanal.com seçtiği videolara link vermektedir. Videoların telif hakkı ile ilgili yasal sorumluluk youtube.com'a aittir. Yine de telif hakkı size ait olan bir videoyu kaldırmamızı isterseniz solkanal@solkanal.com adresine mail.atınız *** This site does not store any files on its server.We only index and link to content provided by other sites.If you have any doubts about legality of content or you have another suspicions, feel free to contact us HERE - Thank you.