sinema sitesi

PAYLAŞ

PAYLAŞ

Devrimden Sonra filmini izle / After The Revolution (HD)

[postlink] http://www.solkanal.com/2015/06/devrimden-sonra-filmini-izle-after.html [/postlink]
http://www.youtube.com/watch?v=as693em-aVMendofvid  [starttext] YA TÜRKİYE'DE DEVRİM OLURSA?

“Devrimden Sonra” Türkiye’de gerçekleşebilecek bir devrimin hayata ve sokağa nasıl yansıyabileceğini, devrimin, sıradan insanların, işçilerin, gençlerin, emeklilerin hayatlarında neleri değiştirebileceğini anlatıyor.
Düşlerdeki Türkiye’yi, hep arzulanan ama bir türlü gerçekleştirilemeyen hayalleri anlatıyor. Eğitimin, sağlığın, parayla satılmadığı, paranın aşka tuzaklar kuramadığı, insanların işsizlik korkusu ile yaşamadığı, gençlerin üniforma giydirilip emperyalist örgütlerin hizmetine sokulamadığı bir ülkeyi anlatıyor.
Ve hep beraber izlemeye, konuşmaya çağırıyor başka bir Türkiye’yi...

Bir kez daha düşünün ya Türkiye’de devrim olursa? Nasıl bir Türkiye olur?

What if a revolution happened in Turkey?

“After the Revolution” is discussing the ordinary, daily life just after a socialist revolution in Turkey.
“After the Revolution” shows how a revolution that occurs in Turkey will reflect to life, to streets of Turkey. How revolution will change the life of regular people, workers, young people and retirees.
Movie depicts “the” Turkey that is always dreamt of; the dreams long desired but not yet achieved. A country that education and health care is for free. A country that love is not kidnapped by money; a country where people have no fear of unemployment. A country where young men never have any fear of being soldier for an imperialist organization. And the movie “After the Revolution” invites us to watch and think about another Turkey…

Think once again; what if revolution takes places in Turkey? Let’s think and watch and dream…


[endtext]

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzla solkanal.com'a katkıda bulnduğunuz için teşekkür ederiz.

SOL KANAL FACEBOOK'TA

TAKİPÇİLERİMİZ

SolKanal'ı Email ile takip et

ARŞİV

 
DOSTÇA BİR ANIMSATMA: Bir avuç solcu sanatçı her türlü maddi zorluk ve baskılara rağmen sanatsal üretim yapmaya çalışıyor. Maddi durumunuz uygun ise filmleri, müzikleri internetten izlemeyiniz. Korsan ürün kullanmayınız. YASAL UYARI Bu sitede yeralan videolar Youtube.com sitesinde barındırılıp yayınlanmaktadır. Solkanal.com seçtiği videolara link vermektedir. Videoların telif hakkı ile ilgili yasal sorumluluk youtube.com'a aittir. Yine de telif hakkı size ait olan bir videoyu kaldırmamızı isterseniz solkanal@solkanal.com adresine mail.atınız *** This site does not store any files on its server.We only index and link to content provided by other sites.If you have any doubts about legality of content or you have another suspicions, feel free to contact us HERE - Thank you.